Вооружен инцидент пред ГОБ „8 Септември“, МВР врши увид

Група мажи од кои еден најверојатно бил вооружен пред ГОБ „8 Септември“ ѝ се заканувале на докторка која била на дежурство.

Засега нема официјални информации за причините за инцидентот.

Сите се приведени во полициска станица, каде што во моментот се врши распит.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.06.2020 - 20:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега