Водителката се омажи во емисијата која ја водеше: Роди 2 деца и денес изгледа сосема поинаку

Водителката Ирена Спасиќ се омажи за својот избраник Драган во ноември 2010 година, а свадба направиле пред камерите, во емисијата која таа ја водела.

Наредната година водителката ја родила ќерката Нера, а по враќањето од породилното боледување работата како водителка ја заменила со онаа зад камерите.

После 11 години поминати пред камерите, Ирена сега работи на интернет телевизијата ЛинкТВ. После девојчето Нера, Ирена во 2017 година родила и син.

Покрај тоа што изгубила голем број килограми, Ирена ја променила и фризурата, поради што изгледа целосно поинаку. Нејзин заштитен знак долги години била кратката коса, а сега има долга.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 12:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега