Водителката на Сител почна да слави порано, со другарките ја „урнаа кафеаната“ за Св. Валентин(фото)

 

ТВ водителката на утринската емисија на телевизија Сител „Ја сакам Македонија“, Елена Стојановска Јанковска, прославата на Валентајн и Тифун ја започна порано.

Имено, вчеравечер водителката заедно со своето друштво славеше во скопска кафеана а на социјалните мрежи сподели и неколку фотографии.

Елена заедно со своето друштво на кусите приказни на Инстаграм, објави неколку снимки на кои покажа како пее песни од Цеца .

 

 

 

 

 

 

14.02.2018 - 11:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа