Водителката на Евровизија ги надмина границите: Се појави без градник

Вечерва во Тел Авив се одржува Евровизија, која ја следи речиси половина свет во живо.

Една од водителките очигледно е најхрабра од сите, па реши да им покаже на милионите луѓе и фанови на Евровизија со „што располага“.

Храбрата водителка пред Европа се појави без градник на себе, а нејзината креација дури во еден момент покажа дека нејзината града е полугола.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.05.2019 - 23:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега