Водителка читаше вести кога во студио се појави неочекуван гостин, па не можеше да не се насмее (ВИДЕО)

Водителката на МСНБЦ вести, Кортни Кјуб покажа дека е мајстор во вршење на неколку работи во исто време.

Имено во средата наутро нејзиниот син се појави во студио каде се емитуваа вести во живо.

Кјуб известуваше за националната безбедност и Пентагон, зборуваше за воздушните напади на Турција над Сирија, кога оддеднаш се појави ало моче во студиото.

-Извинете моите деца се тука- рече таа со намевка.

Иако за кратко се чинеше дека губи контрола,но таа успеа да се снајде и да објасни до крај.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 09:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега