ВО ЖИВО: Вонредна прес-конференција на премиерот Ковачевски

Премиерот на Република Македонија, Димитар Ковачевски вечерва има вонредна прес-конференција.

Засега не е познато зошто е свикана вонредната прес-конференција.

Во продолжение може да ја следите во живо.

28.09.2022 - 21:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега