ВО ЖИВО: Спасовски конечно открива - колку скопски дилери паднаа годинава

Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски на Секторот за внатрешни работи Скопје во Скопје.

02.12.2022 - 12:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега