ВО ЖИВО: Се слушаат сирени - ова е состојбата откако се преврте автобус на излез од Скопје

Тв Коха објави видео во живо од несреќата на автопатот Скопје-Тетово каде се преврте автобус полн патници.

Се слушаат сирени и врие од полиција, Брза помош и народ.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.02.2019 - 18:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега