ВО ЖИВО: Прес-конференција на Бујар Османи за Преспа форум за дијалог 2022

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи ќе одржи тематска конференција за Преспа форум за дијалог 2022.

18.05.2022 - 11:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега