ВО ЖИВО: Отчет за сработеното на градоначалникот на Ѓорче Петров

Отчет за сработеното во последниот мандат на градоначалникот на Ѓорче Петров, Александар Наумоски

26.09.2021 - 18:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега