ВО ЖИВО: Јавна седница на ДИК

Јавна седница на Државната изборна комисија.

 

16.07.2020 - 19:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега