ВО ЖИВО: Изјави по средбата на СОНК со МОН

Изјави по средбата на претставници на Самостојниот синдикат за образование, наука и култура (СОНК) со претставници на Министерството за образование и наука (МОН).

17.05.2022 - 20:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега