ВО ЖИВО: Изјава по состанокот на ЦО на СДСМ

Во живо прес-конференција на состанокот на ЦО на СДСМ

 

27.11.2021 - 00:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега