Во Скопје повторно истура - во овие градови има невреме

Ова се температурите и состојбата вечерва низ Македонија.

Во Скопје повторно истура.

 

 

 

23.05.2018 - 22:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега