Во Скопје физички нападната жена поради недоразбирање во сообраќајот

Во текот на вчерашниот ден, физички била нападната жена во Скопје по недоразбиорање во сообраќајот..

Според пријавеното, вчера во СВР Скопје, Ф.Е.(36) од Скопје пријавила дека во 15.20 часот на улица,Кеј Димитар Влахов“, поради недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од С.М..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2019 - 15:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега