Во прекин сообраќајот за товарни возила на граничниот премин Богородица

 Сообраќајот за товарни возила за влез и излез на граничниот премин Богородица е во прекин. 

Причината, како што информира Авто мото сојузот на Македонија, е прекин на системот за работа на царината.

 

 

 

13.07.2018 - 19:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега