Во февруари пристигнува, а еве како ќе се вика - Ана и Бастијан одбраа име за наследникот

 

Ана и Бастијан бираат име за бебето, но едно е сигурно, а тоа е дека бебето ќе има српско име.

Стефан е името фаворит на тенисерите, а во тесен избор се и Марко, Лука и Александар.

Ана и нејзиниот сопруг веќе одбрале име за синот, кој поранешната тенисерка треба да го донесе на свет во средината на февруари, селдната година.

 

 

 

12.10.2017 - 14:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа