Во 15 часот до вчера беше пекол, денеска свежо - ова се температурите

 

Денеска врнежливо и посвежо, а од утре повторно 35 степени. Ова се температурите во Македонија во моментов:

 

 

 

 

17.07.2017 - 14:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа