Внуката на Оливер Ивановиќ се збогува од вујкото со емотивни зборови, а еден датум посебно ги врзува

По убиството на Оливер Ивановиќ, семејството и пријателите се во голем шок.

Неговата внука, Невена Илиќ, ќерка на сестрата на Оливер, се збогува од својот вујко со емотивен статус на друштвените мрежи.

-Оваа намсевка нека биде засекогаш наш двигател. Мој 1. април, наш херој - напишала таа на својот Фејсбук профил.

 

 

 

 

18.01.2018 - 00:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа