ВНИМАВАЈТЕ: Во прекин сообраќајот на Штип - Скопје поради сообраќајна несреќа

 

Поради сообраќајна незгода кај Кадрифаково, сообраќајот на патниот правец Штип – Скопје е во прекин, информираат од Автомото сојузот на Македонија. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2020 - 19:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа