Внимавајте на автопатот Миладиновци-Штип - Се возело во спротивна лента

Предупредување е постирано на Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам за новиот автопат Миладиновци-Штип.

- Луѓе внимавајте, на автопатот Миладиновци-Штип две коли возат во спротивна лента, Патот што е за Скопје, тие возат за Штип, стои во објавата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2019 - 14:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега