Внимавајте кога се движите на улица: Малолетник нападнат на Партизанска

Во 16.00 часот во СВР Скопје, 46-годишниот Б.Л. од Скопје пријавил дека на булевар „Партизански Одреди“ во Скопје непознато лице извршило разбојништво над неговиот малолетен син и му одзел мобилен телефон.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.   

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.04.2019 - 15:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега