Внимавајте кога купувате половен автомобил - еве зошто

Внимавајте кога купувате половен автомобил, еве како од искршени прават  нови.

Во продолжение погледнете како мајсторите можат да ве прелажат.

 

 

 

 

12.10.2017 - 23:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа