Вики Миљковиќ со бујно деколте: Естетскиот хирург или оптичка илузија (ФОТО)

Пејачката Вики Миљковиќ која е и член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд” секогаш се грижи  за  својот изглед. Навикнати сме да ја гледаме убаво облечена и дотерана, ама папараците на српски Ало ја уловија пејачката во малку поинакво издание.

Дотерана, насмеана и со огромно деколте Вики изгледа мошне предизвикувачки, па останува да се види дали пејачката го посетила естетскиот хирург или тоа е само оптичка измама?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 19:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега