Викенд временска најава

За време на викендот ќе преовладува умерено до значително облачно време, покотлините магливо.

Под влијание на влажни бранови од понеделник до среда ќе имаповремени врнежи од дожд, на места пообилни.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2019 - 21:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега