ВИДЕО18+: Го фати другарот на секс со мајка му

Откако Роман Атвуд беше наместен од неговата девојка, се чини реши, да не му дозволи на другарот Виталиј да остане ненаместен, па смисли одлична местенка. Тој, во кревет со мајката на Виталиј во неговата соба! И кога на прашањето дали тоа е зафрканција, двајцата сложно одговорија - не! Реакцијата на Виталија беше сосема очекувана.

17.12.2013 - 23:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега