ВИДЕО: Жешката Марјана Станојковска во шопинг на бикини

Неодамнешната финалистка на шоуто "Танц со ѕвездите" Марјана Станојковска, за Бекстејџ – открива каде, кога, со кого и во каков костим за капење ќе прошета ова лето. Погледнете го видеото во продолжение.

 

најчитано сега