ВИДЕО: Згодната Линдзи позгодна од било кога - работеше од дома без долна облека

Атрактивната американска скијачка Линдзи Вон (35) секогаш успева да го свртi вниманието на себе. Без разлика дали тоа беа спортските резултати, или нејзините сексапилни изданија.

Сексапилната скијачка со последното видео што го објави на социјалната мрежа Инстаграм предизвика вистинска лавина на реакции кај мажите.

Вон одлучи да сними видео во кое покажува дека е во изолација и работи по телефон и на интернет, изолирана поради пандемијата на коронавирусот.

Но, Вон  на својот профил објави провокативно видео, а на кое таа е речиси гола, а сите се прашуваат дали и воопшто носела долна облека.

 
 
 
View this post on Instagram

No pants required for Zoom meetings 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on Apr 27, 2020 at 10:36am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.04.2020 - 10:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега