ВИДЕО: Згодната италијанска новинарка покажа дека знае да танцува и на шипка

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена комплетната италијанска јавност на нозе.

Имено таа објави жешко видео, и покажа како умешно може да танцува на шипка и дека новинарството не и е единствена добра страна.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Lezione di pole dance aspettando di vedere @leragazzediwallstreet con @jlo Ora sono pronta per andare al cinema! #LeRagazzeDiWallStreet

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Nov 6, 2019 at 9:14am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 19:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега