ВИДЕО: Застрашувачка сцена во Израел - бебе во количка се движи низ улица полна со автомобили

Неделава се појави вознемирувачко видео од Израел на кое се гледа како бебе во количка кое се лизнало од рацете на мајка си се движи по улица.

Видеото е снимено од камера поставена во автомобилот на човек кој застанал кога видел дека бебето во количка се движи по улица.

Детето потоа удрило во тротар, а мајката истрчала по него.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2019 - 14:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега