ВИДЕО: Заносната убавица од Босна која е прогласена за најубава жена за 2013 година

Запознајте ја Босанката Аида која ги симна од тронот и заносните убавици Моника Белучи, Анџелина Џоли, Меган Фокс..и се најде на врвот на листата на најубави жени за оваа година.

најчитано сега