ВИДЕО: За Касандра од Србија зборува цел регион - Застана пред олтар па го понижи младоженецот

Касандра од Србија која беше дел од емисијата „Брак на невидено" која е нов хит, се сретна пред олтарот со момче по име Петар, а за она што му го направи зборува цел регион.

Таа застана пред матичар, го измерка момчето и праша, морам ли да се мажам за него?

И одговорија дека тоа е по нејзина сопствена волја, а таа одговори: По слободна волја само на пиво би го однела.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.06.2019 - 19:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега