Видео: Вујановиќ стана хит со ова видео - се смее цел регион

 

Ова урнебесно видео се споделува на социјалните мрежи по изборите во Црна Гора.Филип Вујановиќ среде говорот на старо новиот претседател Ѓукановиќ, се сети на нешто па смени бои на лицето, а со тоа стана хит.

 

 

 

 

 

17.04.2018 - 09:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега