ВИДЕО: Врие полиција - Ограбена банка среде бел ден во Чаир

Грабеж пред малку се случил во експозитура на НЛБ Банка во Чаир.

Во моментов во експозитурата на НЛБ Банка во Чаир се наоѓа полиција која го испитува грабежот на банката кој се случил пред неколку минути, пренесе ТВ21 и сподели видео.

 

Се очекуваат детали за начинот на кој е зивршен грабежот и сумата која е земена.

Грабеж пред малку се случил во експозитура на НЛБ Банка во Чаир.

Во моментов во експозитурата на НЛБ Банка во Чаир се наоѓа полиција која го испитува грабежот на банката кој се случил пред неколку минути, пренесе Тв21 и сподели видео во живо.

Се очекуваат детали.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега