ВИДЕО: Водителката ги покажа градите - емисијата ја водеше без градник

Албанската телевизија „Зјар“, што во превод значи „оган“, ја зголеми гледаноста на информативните вести за 300% откако за презентерки одбра атрактивни девојки кои дневникот го водат разголени.

Една од најинспиративните презентерки можете да ја видите во снимката, а дури и оние кои го разбираат јазикот, може да разберат што зборува.

Во некои моменти се гледаше повеќе отколку што водителката сакаше да покаже.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 10:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега