ВИДЕО: Во рингот му нема рамен, а мајка му го нокаутира со една рака - Цеца го плесна својот син по уста

Вељко Ражнатовиќ кој на 31. мај го очекува меч против Хрват, е многу активен на друштвените мрежи, кадеобјавува фотографии и снимки од својот приватен живот.

Овој пат објави видео со својата мајка, пејачката Цеца Ражнатовиќ од нивната дневна соба.

-Мајко! И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти! Што е смрдлиња? - рекол Вељко, а неговата мајка го удрила по уста, затоа што зборува непримерни и грди зборови.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.05.2019 - 14:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега