ВИДЕО: Викторија Лоба разголена под туш

Пејачката Викторија Лоба претстојната 2020 година ќе го каже судбоносното „да“ на својот сакан Ѓорѓи.

Но, пред да се случи тој значаен чин, заљубената двојка често патува заедно, а овојпат заминаа на Копаоник.

Иако се уште нема снег и не владее зимска идила, тие решија да си дозволат едно поинакво романтично уживање во луксузниот хотел каде се сместени.

Лоба постојано објавува фотографии и видеа од амбиентот, а на една од снимките е разголена по бикнини под тушот од спа-центарот на хотелот каде пејачката најмногу ужива.

 

 
 
 
View this post on Instagram

If you go to @gorskihotel_kopaonik this winter, try the experience shower at the spa center Program “Caribbean storm” You will thank me later

A post shared by (@victorialoba) on Nov 16, 2019 at 10:04am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.11.2019 - 13:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега