ВИДЕО: Весело во хотелот кај што се сместени македонските фудбалери - ечи песна од Гоце Арнаудов

Доказ дека Атмосферата во македонската фудбалска репрезентација е одлична, а доказ за тоа се снимките од хотелот во кој е сместена нашата експедиција. Елиф Елмас со себе носеше звучник, на кој ечеше песната „Ќе пијам ќе лумпувам“ од легендарниот пејач Гоце Арнаудов.

Погледнете:

10.06.2021 - 18:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега