ВИДЕО: Велигденска магија со салфети - направете зајчиња, лесно е и брзо

 

Креативна и оргинална идеја за Велигден. За блескава и весела трпеза направете зајчиња од салфети.

 

 

 

12.04.2017 - 19:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа