ВИДЕО: Велешка улица опасна по живот

Кога возот помина на крстосница со пат по кој се движат автомобили и пешаци рампите треба да бидат спуштени и да има некаква сигнализација. Но во Велес не е така а тоа го покажуваат и овие фотографии објавени на Ѕидот на сообраќајниот срам. 
Погледнете ги тука и ако минувате улица на ова место, добро отворете очи.

 

 

 

17.07.2018 - 19:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега