ВИДЕО: Вардарци заминаа од соблекувалната како џентлмени

Вардарци заминаа од Веспрем како вистинси џентлмени, а се заблагодарија на домаќините за приемот и се надеваат дека исто така ќе бидат добри домаќини во Скопје на реваншот.

 

 

 

 

30.09.2018 - 12:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега