ВИДЕО: Вакво оро не сте виделе - Ќе уживате во најзабавното машко оро некогаш

 

Орото е неизоставен дел од секоја свадба.

Ова видео стана вирален хит и воодушеви ногу луѓе. Имено, на една свадба во Бугарија, мажи играле оро и им го „украле“ шоуто на младенците.

Погледнете го:

 

 

 

 

 

12.08.2017 - 11:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа