ВИДЕО: Ваков одговор може да чуете само на квиз во Македонија

Одговор на една гледачка на прашање во квизот Само кеш на Канал 5

09.12.2013 - 23:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега