ВИДЕО: Вака утрово изгледа местото каде се случи ужасната автобуска несреќа

ТВ21 утринава беше на местото на страшната сообраќајна незгода која вчера се случи на автопатот Скопје – Тетово, кога од превртениот автобус на „Дурмо Турс“, загинаа повеќе лица, а беа повредени повеќе од 30.

Ова беше состојбата денеска:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2019 - 11:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега