ВИДЕО: Вака се танцува на свадба во Штип

09.12.2013 - 23:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега