ВИДЕО: Вака ќерката на Трамп се забавува во Белград - на едно нешто не успеа да одолее

Тифани Трамп заедно со своето момче и неговиот брат престојува во Белград, а тие денеска го посетија музејот на Нико,а Тесла во Белград.

Како и сите посетители, го испробале електрицитетот, а биле воодушевени од посетата на светски познатата институција. Дека не одолеале на српските специјалитети и скарата покажуваат и фотографиите на Инстаграм, на кои се гледа богато мени послужено специјално за најмладата ќерка на претседателот на Америка и нејзиното друштво.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2019 - 23:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега