ВИДЕО: Вака граѓаните пробаа да помогнат по страшната несреќа кај Карпалак

На видеото објавено од Алсат се гледа како вечерва по несреќата во која се преврте автобус кај Карпалак, граѓаните ја покажуваат солидарноста и се обидуваат со сите сили да помогнат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.02.2019 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега