ВИДЕО: Вака гинат пешаци на скопските улици - со 130 поминува на црвено и се снима за Тик Ток

Снимка на која се гледа како лице управува со „мерцедес“ и вози со 130 на час низ скопските улици, е објавено на социјалните мрежи.

Од него, може да се види како во скопската населба Кисела Вода, тој поминува на затворен семафор додека проаѓаат пешаци. Во друг исечок, се гледа како претекнува возила.

28.01.2022 - 13:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега