ВИДЕО: Уште едно запросување за паметење - ја запроси девојката додека пееше на 'Јас имам талент'

Тревис Прат кој се натпреварува на шоуто Јас имам талент ја запроси својата сакана додека пееше опера.

Целата публика беше воодушевена.

Погледнете...

најчитано сега