ВИДЕО: Урнебесна скирена камера

Погледнете ја оваа урнебесна скирена камера која за само два дена има три милиони прегледи на ЈУтјуб.

 

18.12.2013 - 11:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега